Instalācija ir viens no galvenajiem кanalizācijas sistēmas izveidošanas punktiem. No tā ir atkarīga atsevišķu komponentu, mezglu un visa Kanalizācijas sistēma turpmāka darbība. Profesionāli uzstādītai un pielāgotai sistēmai nav nepieciešams remonts. Zemāk ir uzskaitīti daži no mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem.

  • Bioloģisko attīrīšanas iekārtu (Bioloģiskā kanalizācija) pārdošana un izbūve – pēc ES prasībām, BIO attīrīšana ir pati pieprasītākā sistēma starp Rīgas un Pierīgas privāto sektoru. Mūsu uzņēmumam ir liels pieredze šis sistēmas uzstādīšanā, palaišanā un apkalpošanā. Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ar CE sertifikātu. Bio kanalizācijas uzstādīšanas shēmas.

  • Hermētisku tvertņu uzstādīšana jebkura izmēra kanalizācijai (No 1м3 līdz 15м3).

  • Kanalizācijas septiskā tvertnes pārdošana un izbūve – uzstādām notekūdeņu septiskās tvertnes, kas ražotas saskaņā ar standartu EN 12566-1 un ISO 9001 kvalitātes sertifikātu. Ir obligāta prasība pēc Eiropas sertifikātiem, pretējā gadījumā jūs nevarēsiet nodot šo sistēmu ekspluatācijā.

  • Lietusūdeņa kanalizācijas ierīkošana – to sauc arī par lietus ūdens kanalizācijas ierīkošanu. Mēs šo sistēmu instalējam kvalitatīvi un izmantojot mūsdienīgus risinājumus.u. Ir obligāta prasība pēc Eiropas sertifikātiem, pretējā gadījumā jūs nevarēsiet nodot šo sistēmu ekspluatācijā.
  • Gruntsūdens līmeņa pazemināšana ar adatfiltriem rakšanas zonā (kanālizacijas izbūvei) –  sūkņu noma, aprīkojuma piegāde uz objektu un tā uzstādīšana.

  • Pēc klienta pieprasījuma, veicam objekta komplektāciju ar nepieciešamiem materiāliem un piegādi pa Latvijas teritoriju.

Piedāvājam veikt iekārtas iegādi un uzstādīšanu vienvietā!

Paveiktie projekti

Piedāvājām aplūkot dažus paveiktus projektus, kuros mūsu uzņēmums veica darbus saistītus ar drenāžas sistemas .

.

Mēs priecāsimies redzēt Jūs mūsu klientu vidū!

PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM