Uz visām msreal.lv internetveikalā iegādātajām precēm attiecas 24 (divdesmit četri) mēnešu garantija, ievērojot visas pircēju tiesības, kas noteiktas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā. Garantijai var būt arī ilgāks laiks, ja ražotājs to piedāvā. Tagad tas nav nekas neparasts, tāpēc ražotāji uzsver savu preču kvalitāti.

Svarīgi! Lai garantijas nosacījumi būtu spēkā, klientam ir nepieciešams:

  • pirkuma apliecinājums ;
  • ražotāja vai SIA “MS Real” garantijas talons (ja ražotājs vai mēs to iekļāvām piegādes komplektā). Kā arī garantijas talonu jāaizpilda sertificēts montāžas speciālists vai pārdevējs;

Pārdošanai piedāvātās preces garantē oficiāli preču izplatītāji vai ražotāja pilnvaroti pakalpojumu uzņēmumi.

Tiesības atgriezt preces!

Jūs varat izmantot preces izņemšanas un atgriešanas tiesības 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā no pirkuma datuma. Lai izvairītos no pārpratumiem, produkta saņemšanas laikā pārliecinieties, ka tas pilnībā atbilst Jūsu pasūtītajam – ražotājam, modelim, krāsai, izmēram un citiem svarīgiem parametriem.
Latvijas likumdošana paredz, ka pārdevējam ir pienākums 30 (trīsdesmit) darba dienu laikā pēc atteikuma saņemšanas atgriezt par pirkumu samaksāto naudu.
Ja vēlaties izmantot savas tiesības uz samaksātās summas atmaksu, apsveriet šādus nosacījumus:

  • prece var tikai apskatīt, bet to nevar uzstādīt vai lietot;
  • oriģinālais iesaiņojums ir saglabāts un nav bojāts;
  • precei jābūt pilnai komplektācijai;
  • Jūs nevarēsit izmantot atteikuma tiesības gadījumos, kad prece tiek īpaši pasūtīta un pielāgota klienta individuālajām vēlmēm (produkta krāsa ir individuāla, mēbeļu izgatavošana pēc pasūtījuma, nestandarta izmēri, speciāli izgatavoti utt.). Šādos gadījumos mēs paturam tiesības neatmaksāt avansa summu, kas samaksāta, pasūtot preces. Par šādām precēm mūsu uzņēmums izraksta rēķinu par avansa maksājumu 10 līdz 100 procentu apmērā.

Atgādinām, ka noteikumi par Patērētāju tiesību aizsardzību internetveikalos neattiecas uz gadījumiem, kad produktu iegādājas juridiskas personas.
Jūs varat lejupielādēt pirkuma atgriešanas veidlapu  ATTEIKUMA TIESĪBU VEIDLAPA.