Mūsu kompānija vienmēr rekomendē veikt piekļuvi pie pilsētas komunikācijām, tādiem kā ūdensvads un kanalizācija. Gadījumā, jā tādas iespējas nav, vai tā nav nerentabla, mēs atradīsim Jums optimālo risinājumu. Tagad pastāv risinājumu kopa, piemēram, BIO kanalizāciju uzstādīšana, urbumu urbšana un t.t.

  • Dziļurbuma sūkņa pārdošana un uzstādīšana. Veicam dziļurbuma sūkņu uzstādīšanu un esošo sūkņu maiņu. Cauruļu ierīkošana un pieslēgšana ēkas telpās. Veicam sūkņu pieslēgšanu pie sistēmas un uzstādījumu regulēšanu. Aprīkojums tiek nokomplektēts pēc Pasūtītāja prasībām un specifikas. Garantija Grundfos SQE sūkņiem un izpildītājam darbam – 5 (pieci) gadi.

  • Ūdens sūkņa pieslēgšanas pie spices – tiek uzstādīti mūsdienīgie sūkņi, kuriem nav nepieciešama ūdens tvertne. Veicam veco vai bojātu sūkņu maiņu pret mūsdienīgajiem ūdens sūkņiem Grundfos MQ. Mūsdienīgie ūdens sūkņi ir ekonomiski lietošanā, klusi darbojas un ir aprīkoti ar ūdens dzesēšanas sistēmu.

  • Karstā ūdens cirkulācijas sūkņa apmaiņa – veicam modernā cirkulācijas sūkņa uzstādīšanas darbus ar darbības režīma programmēšanas iespēju vai bez tās. Veicam tikai kvalitatīvu sūkņu uzstādīšanu, kuri paredzēti sanitārā ūdens cirkuacijai.

  • Karstā ūdens boilera līdz 1000 litru apmaiņa un uzstādīšana  – veicam kvalitatīva karstā ūdens boilera izvēli un uzstādīšanu privātmājai. Veicam pieslēgšanas darbus pie apkures sistēmas.

  • Santehnikas aprīkojuma uzstādīšana.

  • Ūdensvada un kanalizācijas sistēmu uzstādīšana – mēs piemeklēsim atbilstošu materiālu un veiksim doto sistēmu montāžu.

  • Pazemes laistīšanas sistēmas ierīkošana – piedāvājam veikt profesionālu automātisko laistīšanas sistēmu projektēšnu un ierīkošana.

Piedāvājam veikt iekārtas iegādi un uzstādīšanu vienvietā!

Paveiktie projekti

Piedāvājām aplūkot dažus paveiktus projektus, kuros mūsu uzņēmums veica darbus saistītus ar ūdensapgādi.

Mēs priecāsimies redzēt Jūs mūsu klientu vidū!

PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM