Mēs ar prieku palīdzēsim Jums izvēlēties. Kā arī inženiertīklu vairākums, apkures sistēma tiek projektētā un montētā jau no pirmās būvniecības dienās. Tādējādi, nav vērts atlikt uz pēdējo brīdī montāžas kompānijas meklēšanu, un veikt to jau no Jūsu mājas projektēšanas sākumā. Mūsu pieredze un zināšanas ļaus Jums  izvairīties no liekiem finanšu ieguldījumiem, un  radīs optimālo uzdevumu risinājumu. Kā arī, Jūs varēsiet paļauties uz mums laikus apkalpošanas un izpildīto darbu kvalitātes jautājumā.

  • “Siltās” grīdas montāža un iekārtošana – penoplasta (penopolistirols ekstrudēts FINNFOAM) un cauruļu “siltai” grīdai likšana. Izmantojam vācu ražotāju TECE un Uponor caurules. Ka arī veicam doto firmu automātikas pārdošanu un uzstādīšanu. Veicam pieslēgšanu pie apkures sistēmas.

  • Gāzes katla un automātikas uzstādīšana — mums ir liela pieredze firmas BOSCH katlu uzstādīšanā. Veicam dūmvadu montāžu pie gāzes katliem. Iespējama katlu mājas projektēšana, montāža un palaišana.

  • Katlu mājas aprīkojums privātmājās un daudzdzīvokļu mājās – automātikas uzstādīšana un nomaiņa, katlu māju apkalpošana, remonta darbu veikšana.

  • Akumulācijas tvertnes uzstādīšana un apmaiņa – mēs veicam tvertnes līdz 3000 litru piegādi un uzstādīšanu. Veiksim pieslēgšanu pie apkures sistēmas.

  • Cirkulācijas sūkņa apmaiņa un uzstādīšana – apkures sistemā tiek izmantoti daudzu citu cirkulācijas sūkņu veidi. Gadījumā, ja tiek bojāts sūknis, tiek pārtraukta visa apkures sistēmas darbība. Ziemas sezonā tas var izraisīt nopietnas sekas un galā cenu pieaugumu remontam. Mēs visu to saprotam un vēlamies Jums palīdzēt. Mēs palīdzēsim Jums izvēlēties moderno sūkni un veikt bojāta sūkņa apmaiņu visīsākā laikā.

  • Cietā kurināmā katli “Stropuva” – viena no lielākajām “Stropuva” katlu priekšrocībām ir ilgstošs viena iekrāvuma degšanas laiks — kurinot ar malku, nepārtraukta degšana var sasniegt 30 h, ar briketēm — apmēram 4 diennaktis, bet ar oglēm — pat apmēram 7 diennaktis. (Mūsu partneris)

  • Apkures radiatoru apmaiņa un uzstādīšana.

Piedāvājam veikt iekārtas iegādi un uzstādīšanu vienvietā!

Paveiktie projekti

Piedāvājām aplūkot dažus paveiktus projektus, kuros mūsu uzņēmums veica darbus saistītus ar siltumapgādi.

Mēs priecāsimies redzēt Jūs mūsu klientu vidū!

PIETEIKTIES PAKALPOJUMAM