Kopš pagājušā gada visas Latvijas pašvaldības ir pieņēmušas lēmumu un vienojušās ar saviem būvniecības departamentiem, kuras kanalizācijas sistēmas drīkstēs ierīkot konkrētā teritorijā. Pastāv gadījumi, kad pašvaldības teritorijā vienā ielā ir iespējams uzstādīt bioloģisko kanalizāciju, bet blakus ielā – tikai slēgta tipa sistēmu (tas ir, germetisko rezervuāru).
Tāpēc pirms sistēmas izvēles noteikti jāsazinās ar savu būvniecības departamentu un jānoskaidro:

  1. Kādu kanalizācijas sistēmu var uzstādīt tieši Jūsu adresē.
  2. Vai ir nepieciešams projekts.
  3. Vai ir nepieciešama sistēmas topogrāfija pēc uzstadīšanas.

Ja Jūsu māja ir nodota eksplautācijā, tad, lai izvēlētos jaunu kanalizācijas sistēmu, varat tieši sazināties ar mums.

Galvenā atšķirība starp bioloģiskās kanalizācijas un septiķi.

Ūdeni pēc tīrīšanas ar septiķi, atšķirībā no biokanalizācijas, nevar novadīt atklātā vidē (grāvī, ezerā, dīķī utt.). Iemesls tam ir slikta notekūdeņu attīrīšana, parastais radītājs ir 60-70%, atšķirībā no bioloģiskās attīrīšanas 90-98%. Tāpēc pēc septiķa tiek izveidots īpašs infiltrācijas lauks no oļiem, smiltim un drenāžas caurulēm vai tuneļiem. Šis lauks turpmāk ir kopēja sistēma ar pašu septiķi (tvertni), kur arī notiek ūdens attīrīšana.

Svarīgs! Ja infiltrācijas lauks ir uzstādīts nepareizi (saskaņā ar mūsu novērojumiem tas ir 70% gadījumu), notekūdeņi netiek attīrīti un nonāk tieši gruntsūdeņos, ūdeni kuru pēc tam Jūsu kaimiņš izdzer no spices. Nožēlojiet kaimiņus un sazinieties ar kvalificētiem speciālistiem. Un skumjākais ir tas, ka Jūs varat būt tas kaimiņš.

Mēs ceram, ka Jūs atradāt šo rakstu noderīgu!

Noklikšķinot uz pogas, Jūs varat doties uz speciāli izveidoto lapu bioloģisko attīrīšanas iekārtu uzstādīšanai.

Ka arī lapā Jūs varat aizpildīt anketu un saņemt cenu piedāvājumu BEZMAKSAS!

Dodieties uz lapu