Mūsdienās gāzes apkure ar dabasgāzi vai saškidrināto gāzi tiek uzskatīta par ērtāko un ekonomiskāko apkures veidu. Daudzas privātmājas, daudzīvokļu nami kā arī uzņēmumu un komercuzņēmumu telpas mūsdienās tiek aprīkotas ar gàzes katlu iekārtām. Lielākā daļa patērētāju ir apmierināti ar tāda veida apkuri, līdz brīdim , kad notiek kādas gāzes katla ierīces bojājums. Kā pieredze rāda, tas notiek pašā nepiemērotākajā brīdī- brīvdienās, vēlu vakarā, kad grūti ir atrast meistaru, kurš varēs ierasties, apkures pieslēgšanas brīdī pēc vasaras sezonas, kad telpās jau ir auksts.

Lietošananas rezultātā notiek katla piesārņojums gan no iekšpuses, gan ārpusē . Ar laiku tas ietekmē :

  • katla LDK -iekšējie siltummaiņi piesārņojas , kas izraisa paaugstinātu gāzes patēriņu , lai iegūtu nepieciešamo siltumnesēja temperatūru.
  • degšanas procesu- dūmgāzes un degļa daļa aizaug ar netīrumiem, tas ietekmē sadegšanas procesa kvalitāti un arī samazina LDK, kā arī iespējama tvana gāzes izdalīšanās, kas ir bīstama jūsu veselībai.

Lai izvairītos no nepatīkamām situācijām, mūsu uzņēmuma speciālisti iesaka veikt gāzes katlu iekārtu apkopi ne retāk kā reizi gadā. Mūsu meistari specializējas darbā ar  visām tipa gāzes katliem, kā arī ar atpazīstamiem zīmoliem , kas tiek pārstāvēti Latvijas tirgū. Sienas un gridas katliem, katliem ar piespiedu gaisa padevi degļiem.

Izmantojam sertificētas iekārtas, ko nosaka Latvijas standarti ,mērījumu un iestatījumu veikšanai.